chcesz wydać własny utwór?

pomogę Ci w kompozycji, stworzeniu aranżu
i wydaniu Twojej piosenki 🙂
zobacz poniżej

komponuje i aranżuje

przejdę z Tobą drogę od zarysu utworu do jego finalnego, pełnego brzmienia.
zobacz poniżej

realizuje sesje nagraniowe

nagram Twój wokal i partie instrumentalne. pomogę Ci przygotować się do nagrania.
zobacz poniżej

wykonuje profesjonalny miks i mastering

w procesie szeroko pojętej postprodukcji dopracuje brzmienie Twojej piosenki.
zobacz poniżej

pomogę Ci w wydaniu Twojej piosenki

posiadam swoje wydawnictwo i mogę wydać ją w swojej wytwórni na CD, winylu lub w serwisach streamingowych.
zobacz poniżej

ROMAN JOŃCATworzę piosenki na miarę... Twoich potrzeb.

PIOSENKA OD A DO Z
Działam kompleksowo. Tworzę dla Ciebie tekst i muzykę, według Twoich preferencji. Aranżuje, nagrywam, produkuje. Otrzymujesz profesjonalne wsparcie na każdym etapie powstawania utworu.
BANK UTWORÓW
Jeśli któraś z kompozycji w moim banku utworów przypadnie Ci do gustu, może stać się Twoją piosenką 🙂 Jest to najszybsza forma współpracy songwriterskiej. Pomogę Ci przygotować się do nagrania i w bardzo przyjemnych warunkach nagramy wokale.
PIOSENKA 50/50
Posiadasz zarys utworu lub tekstu, ale brakuje Ci muzyki, chwytliwego refrenu, dopracowania szczegółów?
Pomogę Ci! Opcja 50/50 zakłada, że rozpoczynamy współpracę nad materiałem (tekstem, muzyką), który został przez Ciebie stworzony i wymaga dopracowania kompozycyjno-tekstowo-producenckiego.

Jestem otwarty na inne formy współpracy

ZAŁOŻYCIEL STUDIARoman Jońca

Pianista, kompozytor, aranżer. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach oraz kierunku Zarządzanie Menedżerskie. Założyciel Fabryki Talentów oraz inicjator Ogólnopolskich Warsztatów Muzycznych PoluZONE z zespołem Poluzjanci. Od 2006 roku związany z profesjonalną pracą  studyjną, sesyjną i sceniczną. Uwielbia pracę kreatywną i realizuje się jako twórca, współpracując z młodszymi i starszymi artystami, wspierając ich na drodze do świadomego muzykowania.

Opinie o mnie

https://romanjonca.com/wp-content/uploads/2021/03/IMG_2842-160x160.jpg

Praca w studio z  Romanem przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze. To profesjonalista, który wie jak zadbać o dobre warunki studyjne oraz o dobre samopoczucie śpiewającego.

WokalistkaKlaudia Waldon

https://romanjonca.com/wp-content/uploads/2021/03/IMG_2844-160x160.jpg

Najpierw trzeba sobie wyobrazić jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi, gdzie w okolicy pięknego lasu i jeszcze piękniejszego zachodu słońca można twórczo popracować z Romanem. Ten proces nagrywania numeru to przede wszystkim spokój. Spokój i skupienie. Precyzja i dokładność oraz pierwiastek artyzmu, o który w dzisiejszych czasach trudno. Prawdziwa wrażliwość na muzykę to Roman Jońca. Kompozycje, które pisze jako producent w połączeniu z talentem pisania nietuzinkowych tekstów Basi to mieszanka idealna. Wraz z głosem potrafią stworzyć twór doskonały. Polecam ze spokojnym sercem.

Art DirectorKamil Mąka

Love Me Photo
https://romanjonca.com/wp-content/uploads/2021/03/437c_o-160x160.jpg

Roman to świetny muzyk,gość z wybitnym wyczuciem wokalisty.Tworzy muzykę, która zapada głęboko w słuchacza, która porusza te sfery, których nie są w stanie wyrazić słowa. Uważny na emocje i treść przekazu. Jest komunikatywny, nie zadowala się miernym wykonaniem, motywuje do najlepszego efektu, przekazu, brzmienia. W Domowym Studio nagrywa się najlepiej. Wspólna praca przekłada się na bliskie relacje i wydobywanie tego co najlepsze w nas.To prawdziwa uczta muzyczna, tego się nie da nazwać. Polecam współpracę z tym niesamowitym zawodowcem i dobrym człowiekiem.

Prezes stowarzyszenie Po-Mocs. Anna Bałchan SMI

© 2021 Roman Jońca